Menu
Winkelwagen

Beoordelingen

Geverifieerd

Schrijver: Tom

Tevreden

  • Toegevoegd op: 26/05/2023
  • Gemiddelde beoordeling:

Sensor is veel kleiner dan verwacht.
Werkt prima.
Nu een aantal weken in gebruik in combinatie met Home Asssitant, slechts 1 keer vals alarm, mogeljk door een insect.

Schrijver: Rob Jansen

Redelijk goede sensor met Sonoff bridge

  • Toegevoegd op: 17/05/2022
  • Gemiddelde beoordeling:

+ Makkelijk te installeren
+ je kan meerdere sensoren op 1 lamp (of groep lampen) aansluiten zodat de verlichting aan gaat zodra één van de sensoren beweging detecteert en pas weer uit gaat als alle sensoren geen beweging meer zien
-/+ De sensor geeft de melding "geen aanwezigheid" na 2 minuten geen beweging te hebben gezien. In de app kan je een timer toevoegen zodat het langer duurt voordat de verlichting uit wordt geschakeld en dat lijkt goed te werken
- Het is me een paar keer opgevallen dat als ik het bereik van de sensor in loop precies op het moment dat deze de verlichting uitschakeld de verlichting niet weer meteen ingeschakeld wordt (het lijkt of de sensor dan even "doof" is)
- De sensor geeft met enige regelmaat valse bewegingsdetectie (7 verschillende sensoren getest). Om uit te sluiten dat het toch om muizen of (zon)licht gaat heb ik 1 sensor in een dichte doos in de kast gelegd. Zelfs dan krijg ik een paar keer per dag een bewegingsmelding.

Geverifieerd

Schrijver: Remco

Geen aanrader

  • Toegevoegd op: 25/01/2022
  • Gemiddelde beoordeling:

Hij werkte in eerste instantie oke, soms een valse trigger en voor lange aanwezigheid is ie inderdaad niet ideaal. Maar bij mij is hij na minder dan een week defect en geeft alleen nog maar "aanwezig"door. Ik lees op internet dat dit helaas vaker voorkomt dus niet echt een topproduct.

Geverifieerd

Schrijver: Rob Jansen

  • Toegevoegd op: 30/10/2020
  • Gemiddelde beoordeling:

Mooi kleine PIR sensor.

Werkt prima samen met Home Assistant en de Conbee II Zigbee stick.
De sensor is in Home Assistant eenvoudig vanuit een automation als trigger te gebruiken om b.v. een nachtlampje in de hal aan te schakelen als er 's nachts iemand loopt.

In Home Assistant is dit een "presence" sensor maar is als zodanig niet echt bruikbaar.
Ik had gehoopt dat als er b.v. 15 minuten lang geen trigger is, ik de verlichting uit kan schakelen maar met enige regelmaat zitten er gaten van 45 minuten of langer in de aanwezigheidsdetectie (ja, ik beweeg regelmatig en loop zelfs heen en weer).

Niet geschikt dus voor (permanente) aanwezigheidsdetectie maar prima bruikbaar voor het schakelen van verlichting bij de voordeur (let op: de sensor is niet waterdicht) of in de hal.

1 - 4 van 4 (1 pagina's)
1
false
true
true
Verwijderen
Aanpassen
tr